Sibertek

Kösedağ Grubu


1978 yılında kurulan KÖSEDAĞ A.Ş. Türkiye'de tel örme ve çit ünvanı ile kurulan ilk firmadır.Kalite, güven, yenilik, süreklilik ve saygınlık KÖSEDAĞ A.Ş.'nin ülke çapında gösterdiği haklı başarının temelini oluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda örgü telleri ile faaliyete başlayan KÖSEDAĞ A.Ş. bugün geniş bir ürün yelpazesi ile sürekli kendini geliştirerek en modern teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Çevre Güvenliği konusunda sektörün kurucusu ve öncüsü olan firmamız ,dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarına ulaşarak yurtiçindeki başarısını yurtdışınadan taşımıştır. Ülkemizin her yerinde ve dünyanın birçok ülkesinde, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları, mantar bariyer uygulamaları yapmaktadır.

KÖSEDAĞ A.Ş. dünyanın en gelişmiş fiziki güvenlik sistemlerini 1997 yılında kurulan SİBERTEK A.Ş. ‘nin elektronik güvenlik sistemleri ile bütünleştirerek projelendirmekte ve uygulamaktadır.

Prensiplerimiz ve iş yönetim anlayışımız ışığında ikinci kuşak yönetimi ile bir DÜNYA MARKASI olabilme yolunda gayret ve çalışmalarımızı bütünleştirerek,sizlerin desteğiyle daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Tarihçe


Sibertek 1997 yılında çevre güvenliğini elektronik güvenlikle bütünleştirmek ve güvenlikte bütün olarak çözüm sağlamak amacıyla KÖSEDAĞ'ın kardeş firması olarak kurulmuştur.

mantar bariyer